Chcesz kierować klasą i komunikować się z nią w jednym miejscu? Szukasz rozwiązań, które uatrakcyjnią Twoje zajęcia? Myślisz o wprowadzeniu technologii na lekcje? Class Dojo jest dla Ciebie!

Class Dojo – funkcjonalności

To aplikacja, która pozwala na tworzenie społeczności klasowej z uczniami i rodzicami. Możesz tworzyć osobne klasy i dodawać do nich uczniów. Class Dojo służy do motywowania uczniów, którym dodawane bądź odbierane są punkty za poszczególne umiejętności. Nauczyciel wybiera umiejętności, które będzie oceniał i przydziela je do poszczególnych klas, np. praca domowa czy praca w grupach.

Dzięki aplikacji sprawdzisz też obecność uczniów i pobierzesz raporty z ich aktywności. Co więcej, w Class Dojo dostępna jest funkcja czatu, gdzie możecie się swobodnie komunikować i zamieszczać zdjęcia w waszej wirtualnej klasie. Do korzystania z aplikacji możesz również zaprosić rodziców, by wiedzieli co omawialiście na zajęciach.

Koniecznie pobierz Class Dojo na telefon, by z poziomu telefonu sterować tym, co wyświetla się na ekranie uczniom – na telefonie możesz tworzyć zadania, dodawać pytania ​i polecenia, włączyć stoper oraz muzykę. Obejrzyj nagranie z webinarium i dowiedz się jak działają funkcjonalności Class Dojo i jak z nich korzystać na zajęciach 🙂

Nie zapomnij pobrać certyfikatu z webinarium:

Certyfikat z webinarium

https://www.facebook.com/anna.poplawska.33/videos/708366896026258/