Powiadają, że nie samą technologią człowiek żyje.

Wierzcie lub nie, ale się z tym zgadzam. Codziennie staram się, aby moje zajęcia były atrakcyjne, ciekawe i efektywne, co nie oznacza, że oparte tylko i wyłącznie na nowoczesnych technologiach. Mam mnóstwo sposobów na to, aby ożywić moje zajęcia również bez prądu. W sumie był to powód stworzenia moich najbardziej popularnych szkoleń Spice Up Your Class and Move Your Ass 1Spice Up Your Class and Move Your Ass 2 – część technologiczna doszła tu dużo, dużo później i tylko ostatnimi czasy stała się obiektem westchnień wielu lektorów 😛

W tym wpisie chciałabym pokazać Wam moich ulubieńców, którzy od lat towarzyszą mi na lekcjach języka angielskiego. Pamiętaj, jeśli wolisz mnie słuchać, niż czytać, opisy wszystkich gier znajdziesz w nagraniu z webinarium TU.

Lego Guess Who Game

Pewnie kojarzycie grę Guess Who – plansze z obrazkami ludzików, gdzie uczniowie muszą zidentyfikować osobę, o której mówi przeciwnik. Chciałabym Wam pokazać wersję Lego wyszperaną w internetach. Klikając na obrazek pobierzesz załącznik w PDF do wydrukowania gry. Miłej zabawy:)

lego gra bez prądu

Inside Out Game of emotions

Pamiętacie bajkę Inside out? Powstała super gra na jej bazie!

Monster Mix-Ups

Sight words bingo game


Walentynkowe bingo

Mes English

The Body Game

Koniecznie wydrukuj w formacie A3:) W wordzie możesz wybrać opcję drukuj jako plakat:)

Printable Board Games