Jestem lektorem języka angielskiego i trenerką nauczycieli języków obcych.

Pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, a jeszcze bardziej - uczeniem innych nauczycieli jak korzystać z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi.

Specjalizuję się w nauczaniu online i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w edukacji. Prowadziłam szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów i regularnie występuję na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego.

6 grudnia 2016 wraz z Luizą Wójtowicz-Wagą stworzyłam eduNation - w tym momencie największe centrum szkoleniowe dla nauczycieli języków obcych w Polsce. Szkoli się z nami ponad 30 tysięcy nauczycieli. Chyba dobrze nam idzie :)

Rozwijam również globalną sieć nauczycieli języków obcych - Edunation Global, która skupia nauczycieli języków obcych z całego świata.

Od paru lat moją wielką pasją jest marketing internetowy, szczególnie social media i ich wykorzystanie w promocji usług edukacyjnych. Z tych tematów również często prowadzę szkolenia. Głęboko wierzę, że najlepiej przekaże wiedzę ten, kto posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.

Prywatnie jestem szczęśliwym człowiekiem: mamą i żoną.

Uwielbiam realizować swoje pasje, odnajduję spokój w sporcie. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Mam bzika na punkcie crossfitu, podnoszenia ciężarów i biegania w pięknych miejscach.

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj bilety na darmowe szkolenia

 

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj bilety na darmowe szkolenia

Wyrażam zgodę na przesyłania mi informacji marketingowych.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w formie newslettera przesyłanego na podany adres e-mail w zamian za otrzymanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie.